1. |
PADIAS PAWEŁ |
GDYNIA |
10 km |
MORSKI KLUB SENIORÓW LOTNICTWA |
1956 |
nieopłacono
|
2. |
KOWALSKI ŁUKASZ |
BYTÓW |
10 km |
ZSP BYTÓW |
1983 |
|
3. |
WISZOWATY KAJETAN |
LĘBORK |
10 km |
|
1993 |
|
4. |
ADAMOWICZ AGNIESZKA |
SOPOT |
10 km |
|
1971 |
|
5. |
ANDRYSZAK WOJCIECH |
GDAŃSK |
10 km |
MAPA SC |
1972 |
|
6. |
GURZYŃSKI DAWID |
BIELICE |
10 km |
ZEFIRUS TEAM |
1992 |
|
7. |
KOPCZYŃSKI PIOTR |
OSTROWITE |
10 km |
ZEFIRUS TEAM |
1996 |
|
8. |
SOBOCIŃSKA-WITOWSKA ANNA |
SIERAKOWICE |
10 km |
CRIWWRE |
1985 |
nieopłacono
|
9. |
NACZKE GRZEGORZ |
ŻELISTRZEWO |
10 km |
KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM |
1997 |
|
10. |
GORZELAK WOJTEK |
CZARNA DĄBRÓWKA |
10 km |
|
2004 |
nieopłacono
|
11. |
SINGER KRZYSZTOF |
POŁĘCZYNO |
10 km |
OSP EGIERTOWO |
1989 |
nieopłacono
|
12. |
KAMIŃSKI JACEK |
ŻUKOWO |
10 km |
KUJAWSCY RUNNERS |
1972 |
|
13. |
SŁOMIŃSKA KINGA |
KOŚCIERZYNA |
10 km |
AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA |
1990 |
nieopłacono
|
14. |
WITKA PIOTR |
GARCZEGORZE |
10 km |
|
1965 |
|
15. |
IEFYMENKO OLEKSANDR |
SOPOT |
10 km |
|
1979 |
|
16. |
PARTYKA GRZEGORZ |
CEWICE |
10 km |
CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA |
1980 |
|
17. |
STOLC IRENEUSZ |
GOŁUBIE |
10 km |
KASZUBSKI BIEGACZ |
1983 |
nieopłacono
|
18. |
ESSI-EZINH ALEKSANDER |
USTKA |
10 km |
SFORA BMK |
1992 |
|
19. |
GOLAK PAWEŁ |
GDAŃSK |
10 km |
|
1972 |
|
20. |
BRESKA DANIEL |
BYTÓW |
10 km |
ŚCIGAŁ TEAM |
1976 |
|
21. |
WOŹNIAK ŁUKASZ |
LIPUSZ |
10 km |
|
1986 |
nieopłacono
|
22. |
ROGOCZ MACIEJ |
GDYNIA |
10 km |
ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI |
1977 |
|
23. |
WÓJCIK JACEK |
KOTOWICE |
10 km |
|
1961 |
|
24. |
POKORNY EDWARD |
USTKA |
10 km - zawodnicy 70+ |
TUPOT USTKA |
1948 |
nieopłacono
|
25. |
KLEBA TOMASZ |
POTĘGOWO |
10 km |
|
1992 |
|
26. |
AMBROŻEWICZ HUBERT |
NIEBĘDZINO |
10 km |
KLUB BIEGACZA BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM |
2007 |
|
27. |
KRZOSKA DOROTA |
BRUSY |
10 km |
|
1976 |
|
28. |
STROMSKI GRZEGORZ |
SIEMIROWICE |
10 km |
|
1970 |
|
29. |
CZECH DARIUSZ |
PŁOTOWO |
10 km |
ŚCIGAŁ TEAM |
1974 |
|
30. |
GLAZIK DARIUSZ |
BYTÓW |
10 km |
ŚCIGAŁ TEAM |
1975 |
|
31. |
DEREVIANKO OLGA |
GDAŃSK |
10 km |
|
1985 |
nieopłacono
|
32. |
WASIAK MIŁOSŁAWA |
OLSZTYN |
10 km |
|
1991 |
|
33. |
TOMALA PAWEŁ |
CZARNA DĄBRÓWKA |
10 km |
|
1986 |
nieopłacono
|
34. |
KARPOV SERHII |
BYTÓW |
10 km |
|
1986 |
|
35. |
OKOŁOTOWICZ SEBASTIAN |
SŁUPSK |
10 km |
|
1983 |
|
36. |
WITKA GRAŻYNA |
GARCZEGORZE |
10 km |
|
1967 |
|
37. |
RUSIN LESZEK |
LĘBORK |
10 km |
LKB "BRACI PETK LĘBORK" |
1983 |
nieopłacono
|
38. |
KROPIDŁOWSKI WOJCIECH |
NOWY BARKOCZYN |
10 km |
|
1973 |
|
39. |
KROPIDŁOWSKA JUSTYNA |
NOWY BARKOCZYN |
10 km |
KOŚCIERSKI KLUB MORSÓW |
1988 |
|
40. |
MAZUREK MARCIN |
KĘPICE |
10 km |
BARTOSZ |
1980 |
|
41. |
WOLAŃSKI WITEK |
GDAŃSK |
10 km |
KASZUBSKA PONIEWIERKA |
1962 |
|
42. |
JACHYM RAFAŁ |
GŁÓWCZYCE |
10 km |
BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE |
1971 |
nieopłacono
|
43. |
BABIŃSKA JOANNA |
ŻARNOWSKA |
10 km |
BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE |
1982 |
|
44. |
KONECKO IZABELA |
SOPOT |
10 km |
|
1967 |
|
45. |
SOROKA ŁUKASZ |
CZARNA DĄBRÓWKA |
10 km |
|
1982 |
|
46. |
WIERZCHNICKA JOANNA |
GDAŃSK |
10 km |
|
1994 |
|
47. |
ŁAPIGROWSKI JAN |
LĘBORK |
10 km |
KLUB 42,2 LĘBORK |
1980 |
nieopłacono
|
48. |
WENCŁAWSKI MICHAŁ |
SŁUPSK |
10 km |
ANANASY Z 3FAL |
1993 |
nieopłacono
|
49. |
ORZECHOWSKI ADAM |
SIEMIROWICE |
10 km |
|
1991 |
nieopłacono
|
50. |
WENCEL KRZYSZTOF |
ŚWICHOWO |
10 km |
|
1992 |
|
51. |
SZULIST STANISŁAW |
SOBOWIDZ |
10 km |
|
1957 |
|
52. |
TEST TEST |
GDAŃSK |
10 km |
|
1996 |
nieopłacono
|
53. |
GAŃSKA URSZULA |
CEWICE |
10 km |
CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA |
1979 |
|
54. |
GAŃSKI JANUSZ |
CEWICE |
10 km |
CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA |
1971 |
|
55. |
MALICKI GRZEGORZ |
NOWY KAZANÓW |
10 km |
|
1970 |
|
56. |
BISEK HUBERT |
CZARNA DĄBRÓWKA |
10 km |
WARSZAWSKI KOKS TEAM |
1997 |
|
57. |
GŁÓWCZEWSKA KATARZYNA |
ZĄBINOWICE |
10 km |
ULKS TALEX BORZYTUCHOM |
2001 |
|
58. |
RZEPECKA-GONTAR ANNA |
PRUSZKÓW |
10 km |
|
1975 |
nieopłacono
|
59. |
IWASIUTA BARTŁOMIEJ |
GOŚCICINO |
10 km |
|
1981 |
|
60. |
ŻYLICZ PAWEŁ |
KRĘPA SŁUPSKA |
10 km |
STOPA SŁUPSK |
1993 |
|
61. |
STACHERSKI ŁUKASZ |
PRZEDBÓRZ |
10 km |
MAMY TO / PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAM |
1989 |
nieopłacono
|
62. |
WACHHOLZ BEATA |
SŁAWNO |
10 km |
|
1970 |
|
63. |
S TOM |
STARA HUTA |
10 km |
FTW |
1974 |
|
64. |
SZPITER TOMEK |
SŁUPSK |
10 km |
|
1969 |
|
65. |
RUDNIK JERZY |
CHOJNICE |
10 km - zawodnicy 70+ |
|
1952 |
|
66. |
PIWOWARSKI JAROSŁAW |
GDANSK |
10 km |
|
1976 |
|
67. |
LEONIK STANISŁAW |
BYTÓW |
10 km - zawodnicy 70+ |
KB.GOCH BYTÓW |
1953 |
nieopłacono
|
68. |
SZYMAŃSKI ADAM |
LĘBORK |
10 km |
LĘBORK BIEGACZE |
1974 |
nieopłacono
|
69. |
SZAREJKO OLGIERD |
GDAŃSK |
10 km |
|
2000 |
|
70. |
MALINOWSKI ADAM |
LĘBORK |
10 km |
KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM |
1986 |
nieopłacono
|
71. |
JANTA MACIEJ |
PARCHOWO |
10 km |
ULKS TALEX BORZYTUCHOM |
2005 |
|
72. |
JANTA DAWID |
GOŁCZEWO |
10 km |
ULKS TALEX BORZYTUCHOM |
2003 |
|
73. |
TOMKOWSKI KRZYSZTOF |
GDYNIA |
10 km |
|
1987 |
|
74. |
NOWAK MARIA |
RUMIA |
10 km |
|
1989 |
|
75. |
JUŁKOWSKI MARCIN |
GDYNIA |
10 km |
|
1987 |
|
76. |
KUMOROWSKI RAFAŁ |
GDYNIA |
10 km |
Q-MORE |
1982 |
nieopłacono
|
77. |
ORLIŃSKI RYSZARD |
NOWA WIEŚ LĘBORSKA |
10 km |
|
1962 |
|
78. |
KOS KRZYSZTOF |
POTĘGOWO |
10 km |
WYBIEGANYKRZYCHU |
1984 |
|
79. |
KUROWSKA OLGA |
SŁUPSK |
10 km |
|
1976 |
|
80. |
KUROWSKI MARCIN |
SŁUPSK |
10 km |
SHELTIES RACE |
1973 |
|
81. |
METLICKA WIKTORIA |
SOMINY |
10 km |
ULKS TALEX BORZYTUCHOM |
2001 |
|
82. |
MORAWSKI KONRAD |
DĄBROWA GÓRNICZA |
10 km |
TOYOTA MATERIAL HANDLING - BIEGACZE |
1998 |
|
83. |
BEDNAREK KRZYSZTOF |
UNICHOWO |
10 km |
|
1983 |
|
84. |
TOMKOWSKI PRZEMYSŁAW |
BYTÓW |
10 km |
|
1985 |
|
85. |
WIŚNIEWSKA MARLENA |
WRZEŚCIENKO |
10 km |
BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM |
1979 |
|
86. |
BUKOWSKI KONRAD |
SUWAŁKI |
10 km |
|
1993 |
|
87. |
MARSZK KAROL |
SIERAKOWICE |
10 km |
PZS SIERAKOWICE |
2004 |
|
88. |
LEWIŃSKI DAWID |
SIERAKOWICE |
10 km |
PZS SIERAKOWICE |
2005 |
|
89. |
BIANKOWSKI SZYMON |
CEWICE |
10 km |
PZS SIERAKOWICE |
2008 |
|
90. |
JANKOWSKI GRZEGORZ |
BYTÓW |
10 km |
POZYTYWNIE NAKRĘCONY |
1975 |
|
91. |
BULMAN PAWEŁ |
ŁEBUNIA |
10 km |
|
1993 |
|
92. |
PRZYGÓCKI SYLWESTER |
SIEMIANICE |
10 km |
LION STRONG TEAM |
1986 |
|
93. |
SZRYWER DANIEL |
BYTÓW |
10 km |
BYTÓW |
1991 |
nieopłacono
|
94. |
PETTA MAGDALENA |
MIECHUCINO |
10 km |
|
1980 |
nieopłacono
|
95. |
RODZOCH DANIEL |
WARSZAWA |
10 km |
|
1988 |
nieopłacono
|
96. |
MIERZLIKIN NATALIA |
KRĘPA SŁUPSKA |
10 km |
|
1989 |
nieopłacono
|
97. |
GOŁĄBEK MARCIN |
GARCZ |
10 km |
ORLEN RUNNING TEAM |
1991 |
|
98. |
KAWALEC KONRAD |
SLUPSK |
10 km |
|
1986 |
|
99. |
BARABASZ MARIUSZ |
KALISKA KOŚCIERSKIE |
10 km |
FORREST GUMP KOŚCIERZYNA |
1982 |
|
100. |
BRAZOWSKI IGOR |
CZARNA DĄBRÓWKA |
10 km |
|
2002 |
|
101. |
OSSOWSKI WALDEMAR |
ŻUKOWO |
10 km |
KUJAWSCY RUNNERS |
1970 |
|
102. |
OLESZEK JERZY |
GRABNO |
10 km |
SZKOŁA PODOFICERSKA MW |
1971 |
nieopłacono
|
103. |
NAWROCKI MARIUSZ |
GDAŃSK |
10 km |
|
1974 |
nieopłacono
|
104. |
WAŚKIEWICZ SEBASTIAN |
GDAŃSK |
10 km |
|
1987 |
|
105. |
ORLIKOWSKI TADEUSZ |
GDYNIA |
zawodnicy 70+ |
BIEGAJĄCA GDYNIA |
1951 |
|
106. |
WICKI DAMIAN |
PRZODKOWO |
pozostali |
PRZODKOWSKI TEAM |
1998 |
|
107. |
PACZUŁA STANISŁAW |
CEWICE |
10 km |
BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM |
1971 |
|
108. |
NAGÓREK KRZYSZTOF |
SŁUPSK |
10 km |
TUPOT USTKA |
1957 |
|
109. |
DAWIDOWSKA EWA |
UNICHOWO |
10 km |
|
1998 |
|
110. |
RICHERT PIOTR |
PRZODKOWO |
pozostali |
PRZODKOWSKI TEAM |
1973 |
|
111. |
KROLL TOMASZ |
KOBYSEWO |
pozostali |
PRZODKOWSKI TEAM |
1974 |
|
112. |
TABACZYŃSKI ŁUKASZ |
PĘPOWO |
10 km |
LEŚNE KNURY |
1983 |
|
113. |
SKOROWSKA SYLWIA |
HASKA |
pozostali |
PRZODKOWSKI TEAM |
1999 |
|
114. |
LABUDDA ANDRZEJ |
WLADYSLAWOWO |
10 km |
|
1985 |
nieopłacono
|
115. |
FERENS PAWEŁ |
INOWROCŁAW |
10 km |
|
1972 |
|
116. |
LEŚNIEWSKI TOMASZ |
ŁEBA |
10 km |
|
1962 |
|
117. |
PETTA-HERBASZ MAGDALENA |
MIECHUCINO |
10 km |
|
1980 |
nieopłacono
|
118. |
ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA |
GDYNIA |
pozostali |
|
1970 |
nieopłacono
|
119. |
TRAPP SEBASTIAN |
SIEMIANICE |
10 km |
LION STRONG TEAM |
1978 |
|
120. |
ROLBIECKI ŁUKASZ |
CHOJNICE |
10 km |
|
1987 |
|
121. |
NOREK RYSZARD |
SŁAWNO |
10 km - zawodnicy 70+ |
|
1951 |
|
122. |
RUDŹKO WOJCIECH |
WEJHEROWO |
10 km |
|
1968 |
|
123. |
RÓŻYŃSKI JACEK |
GDAŃSK |
pozostali |
GRUPA BIEGOWA 65 |
1992 |
nieopłacono
|
124. |
KARPIŃSKA BASIA |
GDANSK |
10 km |
|
1981 |
|
125. |
BOGUCKI ARKADIUSZ |
OTOMINO |
10 km |
|
1978 |
|
126. |
SOWINSKI LECH |
MOSTY |
10 km |
|
1956 |
|
127. |
PIOTRKOWSKI TOMASZ |
SŁUPSK |
10 km |
STOPA SŁUPSK |
1980 |
|
128. |
KLAJNA JULIAN |
CZARNA DĄBRÓWKA |
10 km |
|
1983 |
|
129. |
GRABOWSKA KINGA |
SŁUPSK |
10 km |
ANANASY Z 3 FAL |
1983 |
nieopłacono
|
130. |
MIOTK MACIEJ |
SULMIN |
10 km |
|
1992 |
|
131. |
SYWANYCZ IRENEUSZ |
GDAŃSK |
10 km |
|
1978 |
|
132. |
POLAŃSKI JERZY |
KIEŁPINO KARTUSKIE |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1975 |
|
133. |
KONKEL AGNIESZKA |
KOSZALIN |
10 km |
|
1984 |
|
134. |
KWAŚNIAK ZDZISŁAW |
SŁUPSK |
10 km |
PRO DYSTANS |
1960 |
nieopłacono
|
135. |
WICZLING KAROL |
CIESZENIE |
10 km |
|
1982 |
|
136. |
KOSTUCH GRZEGORZ |
SIERAKOWICE |
10 km |
KS BAT |
1978 |
|
137. |
MARCZAK MAŁGORZATA |
GŁÓWCZYCE |
10 km |
WPK SŁOŃ TEAM |
1960 |
|
138. |
MARCZAK ANDRZEJ |
GŁÓWCZYCE |
10 km |
|
1958 |
|
139. |
CZARNOWSKI EMILIAN |
KOZIN |
10 km |
KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM |
1996 |
|
140. |
ZALEWSKI KONRAD |
GDYNIA |
pozostali |
|
1987 |
|
141. |
CICHOSZ-MIELEWCZYK MATEUSZ |
RZEPNICA |
10 km |
|
1987 |
nieopłacono
|
142. |
MAJKOWSKI STANISŁAW |
BYTÓW |
10 km |
KB GOCH BYTÓW |
1956 |
nieopłacono
|
143. |
LESZCZYSZYN JACEK |
GDANSK |
pozostali |
|
1983 |
nieopłacono
|
144. |
KLEJNA MIROSLAW |
GOWIDLINO |
10 km |
KS BAT |
1966 |
nieopłacono
|
145. |
MYSZK-HERRMANN BARBARA |
CHWASZCZYNO |
złoci honorowi uczestnicy |
ZAWSZE PIĘKNA |
1981 |
|
146. |
KĘPA MARTYNA |
GAŁĄŹNIA WIELKA |
10 km |
|
2001 |
nieopłacono
|
147. |
HEJKA WŁADEK |
KARTUZY |
złoci honorowi uczestnicy |
AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY |
1973 |
|
148. |
PROKOPIUK KRZYSZTOF |
GDYNIA |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1974 |
|
149. |
SINGER WIESŁAW |
POŁĘCZYNO |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1958 |
|
150. |
SINGER KRZYSZTOF |
POŁĘCZYNO |
srebrni honorowi uczestnicy |
OSP EGIERTOWO |
1989 |
|
151. |
SINGER MARCIN |
EGIERTOWO |
srebrni honorowi uczestnicy |
OSP EGIERTOWO |
1982 |
|
152. |
BUKOWSKI KRZYSZTOF |
STUDZIENICE |
pozostali |
|
1986 |
|
153. |
KUSZTAŁA KRYSTIAN |
REDA |
10 km |
OH266 |
1983 |
|
154. |
KUSZTAŁA KRYSTIAN |
REDA |
srebrni honorowi uczestnicy |
OH266 |
1983 |
|
155. |
WOJTCZAK ALDONA |
GDANSK |
srebrni honorowi uczestnicy |
KAIZEN |
1959 |
|
156. |
ERDMAŃCZYK ANDRZEJ |
BRUSY |
srebrni honorowi uczestnicy |
KARATE KYOKUSHIN |
1965 |
|
157. |
KOZAK JAKUB |
GDAŃSK |
pozostali |
WWW.KOZAK.PL |
1997 |
|
158. |
KOZAK ZOSIA |
BRUSY |
srebrni honorowi uczestnicy |
KARATE KYOKUSHIN |
1990 |
|
159. |
DOLNY TOMASZ |
BRUSY |
srebrni honorowi uczestnicy |
KARATE KYOKUSHIN BRUSY |
1975 |
|
160. |
CHWALISZ LESZEK |
RUMIA |
zawodnicy 70+ |
PARKRUN RUMIA |
1951 |
|
161. |
CHWALISZ SABINA |
RUMIA |
zawodnicy 70+ |
PARKRUN RUMIA |
1949 |
|
162. |
ORLIKOWSKI EUGENIUSZ |
GDYNIA |
zawodnicy 70+ |
BIEGAJĄCA GDYNIA |
1949 |
|
163. |
SENIUŚ MARCIN |
KARTUZY |
srebrni honorowi uczestnicy |
KARTUSKI TEAM |
1977 |
|
164. |
KRZYSZKOWSKI MACIEJ |
GDYNIA |
pozostali |
|
1970 |
|
165. |
KRZYSZKOWSKA JÓZEFA |
GDYNIA |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1972 |
|
166. |
DEREŃ JUSTYNA |
SŁUPSK |
10 km |
|
1985 |
nieopłacono
|
167. |
KUJAWSKI GRZEGORZ |
PUCK |
złoci honorowi uczestnicy |
PRZYJACIELE W BIEGU |
1978 |
|
168. |
KOSTUCH JAN |
GARCZ |
zawodnicy 70+ |
|
1953 |
|
169. |
HINCKA MARZENA |
GNIEŻDŻEWO |
złoci honorowi uczestnicy |
PRZYJACIELE W BIEGU/BRW WŁADYSŁAWOWO |
1983 |
|
170. |
LABUDDA WOJCIECH |
PUCK |
złoci honorowi uczestnicy |
PRZYJACIELE W BIEGU /LKS PUCK |
1983 |
|
171. |
DRZYCIMSKA MAŁGORZATA |
GDAŃSK |
złoci honorowi uczestnicy |
LKS ZANTYR SZTUM |
1979 |
|
172. |
BELA MIRKA |
KOLONIA |
złoci honorowi uczestnicy |
PRZYJACIELE W BIEGU |
1963 |
|
173. |
ROLOFF EWA |
GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1981 |
|
174. |
ROLOFF EWA |
GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1981 |
|
175. |
GRABOWSKI ANDRZEJ |
CEWICE |
pozostali |
CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZA |
1974 |
|
176. |
MROCZEK ROBERT |
RUMIA |
srebrni honorowi uczestnicy |
PARKRUN RUMIA |
1972 |
|
177. |
MROCZEK SYLWIA |
RUMIA |
złoci honorowi uczestnicy |
PARKRUN RUMIA |
1972 |
|
178. |
KIEDROWSKI ALBIN |
BRUSY |
srebrni honorowi uczestnicy |
KARATE KYOKUSHIN BRUSY |
1966 |
|
179. |
STENCEL ARKADIUSZ |
BYTÓW |
10 km |
|
1990 |
|
180. |
KOŚCIELSKI MARIUSZ |
RUMIA |
złoci honorowi uczestnicy |
KUJAWSCY RUNNERS |
1966 |
|
181. |
KLEJNA MIROSLAW |
GOWIDLINO |
srebrni honorowi uczestnicy |
KS BAT |
1966 |
nieopłacono
|
182. |
STACHERSKI ŁUKASZ |
PRZEDBÓRZ |
złoci honorowi uczestnicy |
MAMY TO / PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAM |
1989 |
nieopłacono
|
183. |
KOŚCIŃSKI PATRYK |
POZEZDRZE |
pozostali |
KUNDY PORTOWE |
1996 |
|
184. |
GDANIEC ANNA |
STAROGARD GDAŃSKI |
10 km |
|
1978 |
|
185. |
WARSIŃSKA PATRYCJA |
GDAŃSK |
srebrni honorowi uczestnicy |
FIGHTING RUNNERS |
1991 |
|
186. |
JABŁOŃSKI ŁUKASZ |
KARTUZY |
srebrni honorowi uczestnicy |
KARTUSKI TEAM |
1979 |
|
187. |
FRANKOWSKA JUSTYNA |
KARTUZY |
pozostali |
KARTUSKI TEAM |
1987 |
nieopłacono
|
188. |
JANKOWSKA KAROLINA |
CHWASZCZYNO |
złoci honorowi uczestnicy |
|
1983 |
|
189. |
WOJTCZAK JANUSZ |
GDANSK |
srebrni honorowi uczestnicy |
KAIZEN |
1958 |
|