1. |
ONOSZKO EMILIA |
CHMIELNO |
5 km |
KSC BRAVO KARTUZY |
1989 |
|
2. |
KOWAL KAROLINA |
REDA |
5 km |
SZYBKIE TRAMPKI |
1988 |
|
3. |
ZAKOWICZ PAWEŁ |
GDAŃSK |
5 km |
|
1987 |
|
4. |
BUDZYK MARZENA |
MIECHUCINO |
5 km |
PROJEKT 53 |
1986 |
|
5. |
GRODECKI KACPER |
LUBAŃ |
5 km |
|
2009 |
|
6. |
GRODECKI ANDRZEJ |
LUBAŃ |
5 km |
|
1968 |
|
7. |
GRODECKA BEATA |
LUBAŃ |
5 km |
|
1971 |
|
8. |
BELGRAU WIOLETTA |
KARTUZY |
5 km |
|
1979 |
|
9. |
BELGRAU ADRIAN |
KARTUZY |
5 km |
|
1980 |
|
10. |
USTOWSKA JUSTYNA |
BRODNICA GÓRNA |
5 km |
|
1988 |
|
11. |
ZIELIŃSKI ŁUKASZ |
GDYNIA |
5 km |
ACTIVE FLOW |
1991 |
|
12. |
LEWANDOWSKI MIKOŁAJ |
GDAŃSK |
5 km |
|
1992 |
|
13. |
SOLECKA MAŁGORZATA |
GDAŃSK |
5 km |
|
1992 |
|
14. |
STACHERSKI ŁUKASZ |
PRZEDBÓRZ |
5 km |
MAMY TO / PRZEDBÓRZ RUNNERS TEAM |
1989 |
nieopłacono
|
15. |
SOBOCIŃSKA-WITOWSKA ANNA |
SIERAKOWICE |
5 km |
CRIWWRE |
1985 |
|
16. |
STROMSKI GRZEGORZ |
SIEMIROWICE |
5 km |
|
1970 |
|
17. |
RICHERT PIOTR |
PRZODKOWO |
5 km |
PRZODKOWSKI TEAM |
1973 |
nieopłacono
|
18. |
SOLDATKE AGNIESZKA |
WEJHEROWO |
5 km |
|
1993 |
|
19. |
WASIAK MIŁOSŁAWA |
OLSZTYN |
5 km |
|
1991 |
|
20. |
MIOTK KLAUDIA |
KARTUZY |
5 km |
HOW TO MOVE - SKUTECZNY TRENING |
1999 |
|
21. |
POLAŃSKI JERZY |
KIEŁPINO KARTUSKIE |
5 km |
|
1975 |
|
22. |
STROJNOWSKI SŁAWOMIR |
BĄKOWO |
5 km |
|
1963 |
nieopłacono
|
23. |
KONCZALSKI PAWEŁ |
CHARBROWO |
5 km |
KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM |
2000 |
|
24. |
RUTKOWSKI FILIP |
CHWASZCZYNO |
5 km |
|
2010 |
|
25. |
RUTKOWSKI KAMIL |
CHWASZCZYNO |
5 km |
|
1986 |
|
26. |
JÓSKOWSKA MAŁGORZATA |
MEZOWO |
5 km |
FORMA FITNESS KARTUZY |
1972 |
|
27. |
FIERKA ADAM |
ZBLEWO |
5 km |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
1972 |
|
28. |
KRZYŻANEK MARTA |
GARDNA WIELKA |
5 km |
|
1979 |
|
29. |
KLAWIKOWSKA PAULINA |
RĄTY |
5 km |
AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY |
1986 |
|
30. |
KLAWIKOWSKI TOMASZ |
RĄTY |
5 km |
|
1986 |
|
31. |
LESISZ ŁUKASZ |
MAKSYMILIANOWO |
5 km |
|
1984 |
|
32. |
KROPIDŁOWSKI WOJCIECH |
NOWY BARKOCZYN |
5 km |
|
1973 |
|
33. |
ŚMIGAJ MIROSŁAW |
GDYNIA |
5 km |
MIŚ BIEGA |
1955 |
nieopłacono
|
34. |
DAWIDOWSKI PAWEŁ |
SIANOWO |
5 km |
|
1989 |
|
35. |
WEILAND KARINA |
CZECZEWO |
5 km |
|
1977 |
nieopłacono
|
36. |
GUBAŃSKI SZYMON |
DRZYCIM |
5 km |
|
1991 |
|
37. |
KOSTUCH GRZEGORZ |
SIERAKOWICE |
5 km |
KS BAT |
1978 |
|
38. |
SOŁTYS URSZULA |
GDANSK |
5 km |
|
1969 |
nieopłacono
|
39. |
REIMER PAULINA |
CHMIELNO |
5 km |
|
1987 |
|
40. |
LUBIŃSKI KAMIL |
GDYNIA |
5 km |
|
1992 |
|
41. |
WILKE TOMASZ |
GDYNIA |
5 km |
P4F |
1996 |
|
42. |
WILSZEWSKI SZYMON |
MIRACHOWO |
5 km |
|
1997 |
|
43. |
ŁUKASZEWICZ BARBARA |
GDAŃSK |
5 km |
MARATONYPOLSKIE.PL TEAM |
1971 |
|
44. |
LENKIEWICZ RYSZARD |
GDAŃSK |
5 km |
MARATONYPOLSKIE.PL |
1957 |
|
45. |
HINCKA MARZENA |
GNIEŻDŻEWO |
5 km |
BRW WŁASYSŁAWOWO/PRZYJACIELE W BIEGU |
1983 |
|
46. |
KACZOR AGNIESZKA |
DEBRZNO |
5 km |
KUJAWSCY RUNNERS |
1989 |
|
47. |
DALMER ŁUKASZ |
LAMK |
5 km |
|
2007 |
|
48. |
KOCHANEK AGATA |
DĘBOGÓRZE |
5 km |
ACTIVE FLOW |
1990 |
|
49. |
SZWABA MARTA |
GDAŃSK |
5 km |
|
1986 |
|
50. |
ZAWADZKI KAZIMIERZ |
BŁOTNIA |
5 km |
PRUSZCZ BIEGA |
1964 |
|
51. |
PIANKOWSKI MACIEJ |
NIEDAMOWO |
5 km |
KOŚCIERSKI KLUB MORSÓW "FORREST GUMP" |
1968 |
|
52. |
LASECKI MARCIN |
BYTÓW |
5 km |
|
1984 |
|
53. |
GRODECKI JAN |
PRUSZCZ GDAŃSKI |
5 km |
|
1974 |
|
54. |
GRODECKA AGNIESZKA |
PRUSZCZ GDAŃSKI |
5 km |
|
1980 |
|
55. |
DAWIDOWSKA MONIKA |
KOBYSEWO |
5 km |
FORMA FITNESS CLUB |
1980 |
|
56. |
WEILAND KARINA |
CZECZEWO |
5 km |
|
1977 |
|
57. |
DERWICH MICHAŁ |
GRZYBNO |
5 km |
|
1988 |
|
58. |
PERZANOWSKA NATALIA |
GDAŃSK |
5 km |
|
1998 |
nieopłacono
|
59. |
PRĄTNICKI MARIUSZ |
GDYNIA |
5 km |
KUJAWSCY RUNNERS |
1980 |
nieopłacono
|
60. |
CHRONOWSKI WALDEMAR |
GDAŃSK |
5 km |
MKRAWCZYŃSKATEAM |
1964 |
|
61. |
GDANIEC KONRAD |
STAROGARD GDAŃSKI |
5 km |
|
1999 |
nieopłacono
|
62. |
GRAJEWSKI TOMASZ |
LĘBORK |
5 km |
|
1985 |
|
63. |
GDANIEC ANNA |
STAROGARD GDAŃSKI |
5 km |
|
1978 |
|
64. |
GRAJEWSKA ANNA |
LĘBORK |
5 km |
|
1979 |
|
65. |
CZARNOWSKI EMILIAN |
KOZIN |
pozostali |
KB BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM |
1996 |
|
66. |
NAWROCKI MARIUSZ |
GDAŃSK |
5 km |
|
1974 |
|
67. |
MIELNIK ŁUKASZ |
POŁCHOWO |
5 km |
|
1990 |
|
68. |
MIELNIK ALEKSANDRA |
POŁCHOWO |
5 km |
|
1993 |
|
69. |
GOŁĄBEK BEATA |
GARCZ |
5 km |
|
1992 |
|
70. |
SZAREJKO OLGIERD |
GDAŃSK |
5 km |
|
2000 |
|
71. |
MOLTZAN AGNIESZKA |
LUBAŃ |
5 km |
|
1979 |
|
72. |
SERKOWSKA ANNA |
KARTUZY |
5 km |
|
1977 |
|
73. |
TABISZ KATARZYNA |
WEJHEROWO |
5 km |
|
1970 |
|
74. |
KALINOWSKA PAULINA |
KIEŁPINO |
5 km |
PROJEKT 1000 UP |
1986 |
|
75. |
BOGALECKI MAREK |
STAROGARD GDAŃSKI |
5 km |
K S SOKÓŁ ZBLEWO |
1957 |
nieopłacono
|
76. |
WROŃSKI DAMIAN |
GRZYBNO |
5 km |
|
1992 |
|
77. |
RUTKOWSKA SABINA |
CHWASZCZYNO |
pozostali |
|
1988 |
|
78. |
BOGUCKI ARKADIUSZ |
OTOMINO |
5 km |
|
1978 |
|
79. |
LESISZ AGATA |
MAKSYMILIANOWO |
pozostali |
MAJA TEAM |
1984 |
|
80. |
MURAWSKA KATARZYNA |
REDA |
5 km |
|
1979 |
|
81. |
NAWROCKI DARIUSZ |
GDAŃSK |
5 km |
|
1982 |
|
82. |
SITNIK MIKOŁAJ |
USTKA |
5 km |
WITKOWSKI RUNNING TEAM |
1994 |
|
83. |
SZYMICHOWSKA ALICJA |
KIEŁPINO |
5 km |
TEAM SPORTOWEKOTY |
1996 |
|
84. |
PIANKOWSKA JOANNA |
NIEDAMOWO |
pozostali |
KOŚCIERSKI KLUB MORSA FORREST GUMP |
1972 |
|
85. |
DAWIDOWSKA EWA |
UNICHOWO |
5 km |
|
1998 |
|
86. |
KAŹMIERCZAK MAGDALENA |
ŁAPALICE |
pozostali |
KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA |
1984 |
nieopłacono
|
87. |
SZCZECH STEFANIA |
83-050 |
5 km |
EMERYT |
1958 |
nieopłacono
|
88. |
REITER DAWID |
KARTUZY |
pozostali |
|
1993 |
nieopłacono
|
89. |
KARPYZA KRYSTIAN |
GDAŃSK |
pozostali |
|
1997 |
nieopłacono
|
90. |
UJMA RADOSŁAW |
BRODNICA GÓRNA |
5 km |
AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY |
1982 |
|
91. |
JARZYŃSKI DARIUSZ |
STAROGARD GDAŃSKI |
5 km |
DOTRUCHTAĆ DO METY |
1973 |
|
92. |
SZCZEPAŃSKIXZC PATRYKZXC |
OLSZTYN |
wirtualnie |
ASDASDZXC |
1996 |
nieopłacono
|
93. |
SZCZEPAŃSKI PATRYK |
OLSZTYN |
wirtualnie |
TEST |
1996 |
nieopłacono
|
94. |
HINC BOGUSLAW |
ŻUKOWO |
pozostali |
|
1972 |
|
95. |
PAWŁOWSKI ANDRZEJ |
GDYNIA |
5 km |
|
1957 |
|
96. |
PAWŁOWSKA MARIA |
GDYNIA |
5 km |
|
1960 |
|
97. |
KOSTUCH MARTA |
SIERAKOWICE |
pozostali |
KS BAT |
2009 |
|
98. |
WOJOWSKI WOJCIECH |
KARTUZY |
5 km |
|
1992 |
|
99. |
WITT HENRYK |
SOPOT |
5 km - zawodnicy 70+ |
NORBSOFT |
1949 |
|
100. |
WITT GRAŻYNA |
SOPOT |
5 km - zawodnicy 70+ |
MARATONYPOLSKIE.PL TEAM |
1953 |
|
101. |
SZCZĘCH ZDZISŁAW |
PRĘGOWO |
5 km - zawodnicy 70+ |
EMERYT |
1952 |
|
102. |
SOCHA ŁUKASZ |
KARTUZY |
5 km |
|
1979 |
|
103. |
ŚLĘZAK ADAM |
ELBLĄG |
5 km |
OSP POGRODZIE |
1989 |
|
104. |
GŁOMBIOWSKA ZUZANNA |
GDYNIA |
złoci honorowi uczestnicy |
RUNPASSION.PL TEAM |
1996 |
nieopłacono
|
105. |
WILKE TOMASZ |
GDYNIA |
pozostali |
P4F |
1996 |
nieopłacono
|
106. |
SINGER WIESŁAW |
POŁĘCZYNO |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1958 |
|
107. |
SINGER MARCIN |
EGIERTOWO |
pozostali |
OSP EGIERTOWO |
1982 |
|
108. |
SINGER GRAŻYNA |
EGIERTOWO |
pozostali |
OSP EGIERTOWO |
1982 |
|
109. |
ORLIKOWSKI EUGENIUSZ |
GDYNIA |
zawodnicy 70+ |
BIEGAJĄCA GDYNIA |
1949 |
|
110. |
SMEJA PRZEMYSLAW |
NADOLE |
pozostali |
|
1982 |
nieopłacono
|
111. |
KOSTUCH JAN |
GARCZ |
zawodnicy 70+ |
|
1953 |
|
112. |
FILIPÓW TADEUSZ |
LĘBORK |
zawodnicy 70+ |
NIEZRZESZONY |
1949 |
|
113. |
ROLOFF JOHANN |
GLIŚNO WIELKIE / LIPNICA |
wirtualnie |
|
2010 |
|
114. |
GÓRSKA IWONA |
LĘBORK |
pozostali |
|
1973 |
nieopłacono
|
115. |
HINC IWONA |
BORKOWO |
pozostali |
NESSI TIME ŻUKOWO |
1975 |
|
116. |
KOSTUCH AGATA |
ROZTOKA |
wirtualnie |
|
2001 |
|
117. |
KROPIDŁOWSKA JUSTYNA |
NOWY BARKOCZYN |
pozostali |
|
1988 |
|
118. |
FETTA DOMINIKA |
GDYNIA |
pozostali |
|
2008 |
nieopłacono
|
119. |
GŁUDKOWSKI ŁUKASZ |
GDAŃSK |
pozostali |
|
1982 |
nieopłacono
|
120. |
LEWANDOWSKI PAWEŁ |
RUMIA |
pozostali |
|
1990 |
|
121. |
KOWALEWSKA KINGA |
GDAŃSK |
5 km |
|
1994 |
|
122. |
NACZK WIKTORIA |
LĘBORK |
złoci honorowi uczestnicy |
BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM/ POLIPACK TEAM GWE |
2002 |
|
123. |
BOLANOWSKI PIOTR |
CHOJNICE |
pozostali |
FILTERTECHNIC.EU |
1975 |
|
124. |
SIKORA ANNA |
BOJANO |
pozostali |
|
1980 |
|
125. |
KOPCZYNSKA MONIKA |
GDAŃSK |
pozostali |
TAKA RYBA |
1980 |
nieopłacono
|
126. |
PAŁASZ EDMUND |
RUMIA |
zawodnicy 70+ |
|
1947 |
|
127. |
DEIK ELŻBIETA |
PRZYJAŹŃ |
zawodnicy 70+ |
|
1951 |
|
128. |
KRZEMIEŃ ANNA |
RUMIA |
pozostali |
|
1982 |
|
129. |
PATEK SYLWIA |
84-206 |
pozostali |
AKTYWNE ZBYCHOWO |
1983 |
|
130. |
KOROWAJ PAULA |
ZBYCHOWO |
pozostali |
NAVIGATORIA |
1987 |
|
131. |
JĘDRYSIAK MARCIN |
BANINO |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1983 |
|
132. |
KACZMAREK KRZYSZTOF |
GDAŃSK |
srebrni honorowi uczestnicy |
69 |
1974 |
|
133. |
GDANIEC KONRAD |
STAROGARD GDAŃSKI |
pozostali |
|
1999 |
nieopłacono
|
134. |
DZIEWIATOWSKA JOANNA |
TUCHOM |
złoci honorowi uczestnicy |
|
1974 |
|
135. |
RZESZUTEK MARTA |
GDAŃSK |
pozostali |
|
1986 |
|
136. |
PALIWODA MARTA |
GDAŃSK |
pozostali |
|
1990 |
|
137. |
MACIEJEWSKI RAFAŁ |
STRZEPCZ |
srebrni honorowi uczestnicy |
WIKĘD LUZINO |
1974 |
|
138. |
JANKOWSKI SEBASTIAN |
WYSZECINO |
srebrni honorowi uczestnicy |
WIKĘD LUZINO |
1987 |
|
139. |
STACHEWICZ DARIUSZ |
GDAŃSK |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1966 |
|
140. |
KRÓL BENEDYKT |
WERBLINIA |
zawodnicy 70+ |
|
1953 |
|
141. |
OKSENIUK AGNIESZKA |
LIPUSZ |
srebrni honorowi uczestnicy |
AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA |
1985 |
|
142. |
KUPTZ DANIEL |
SOPIESZYNO |
srebrni honorowi uczestnicy |
STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW |
1958 |
|
143. |
KUPTZ MARIOLA |
SOPIESZYNO |
złoci honorowi uczestnicy |
STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW |
1960 |
|
144. |
OSTROWSKI PIOTR |
GDAŃSK |
pozostali |
|
1993 |
|
145. |
KOWALCZYK JAROSŁAW |
GDAŃSK |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1974 |
|
146. |
PACZUŁA STANISŁAW |
CEWICE |
srebrni honorowi uczestnicy |
BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM |
1971 |
|
147. |
ROCZYŃSKI KRZYSZTOF |
GDAŃSK |
srebrni honorowi uczestnicy |
ROCZYŃSKI TEAM |
1966 |
|
148. |
ĆWIKAŁOWSKI BARTEK |
GDYNIA |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1984 |
|
149. |
JAWORSKA BEATA |
GDANSK |
pozostali |
|
1970 |
|
150. |
LITZBARSKI MAREK |
PUCK |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1968 |
|
151. |
KOSTUCH RENATA |
ROZTOKA |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1976 |
|
152. |
LUBECKI JANUSZ |
BĘDOMIN |
srebrni honorowi uczestnicy |
|
1979 |
|
153. |
LUBECKI SZYMON |
BĘDOMIN |
złoci honorowi uczestnicy |
OLIMPIJCZYK SKORZEWO |
2008 |
|
154. |
SZCZĘCH ZDZISŁAW |
PRĘGOWO |
zawodnicy 70+ |
EMERYT |
1952 |
|
155. |
TYMIŃSKI KRZYSZTOF |
GDAŃSK |
zawodnicy 70+ |
|
1948 |
|
156. |
HENDRICH TOMASZ |
BANINO |
srebrni honorowi uczestnicy |
DZIKUSY |
1976 |
|
157. |
TARAPATA-SKWIOT EDYTA |
GDAŃSK |
srebrni honorowi uczestnicy |
TAKA RYBA |
1977 |
|
158. |
SKWIOT STANISŁAW |
GDAŃSK |
srebrni honorowi uczestnicy |
TAKA RYBA |
1969 |
|
159. |
ĆWIKAŁOWSKI WALDEMAR |
GDYNIA |
5 km |
|
1959 |
|
160. |
KREFT EDYTA |
KARTUZY |
pozostali |
|
1992 |
nieopłacono
|
161. |
GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ |
BYTÓW |
pozostali |
|
1999 |
nieopłacono
|
162. |
DĄBROWSKI KRZYSZTOF |
GDAŃSK |
srebrni honorowi uczestnicy |
TRENER KRIS |
1987 |
|
163. |
ŻYTKIEWICZ KATARZYNA |
GDAŃSK |
pozostali |
|
1994 |
|
164. |
KUSIAK WŁODZIMIERZ |
GDAŃSK |
zawodnicy 70+ |
NIESTOWARZYSZONY |
1950 |
|
165. |
ŁUBKOWSKA GRAŻYNA |
GDAŃSK |
zawodnicy 70+ |
|
1952 |
nieopłacono
|